pomnik smoleński Kraj

Mężczyzna wszedł na pomnik smoleński. Grozi, że się wysadzi

W Warszawie trwa akcja służb. Mężczyzna wszedł na pomnik smoleński i grozi, że się wysadzi. Uzbrojeni policjanci przyjechali do pobliskiego hotelu.

O incydencie w Warszawie informuje portal Wirtualna Polska. Podano, że na Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej na Placu J. Piłsudskiego wszedł mężczyzna i zagroził wysadzeniem się. Świadek zdarzenia, na którego powołuje się portal relacjonuje, że między nogami mężczyzna ma przedmiot przypominający ładunek, a w ręku trzyma zapalnik.

Podkom, Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że służby są już na miejscu, a teren został odgrodzony. Mundurowi wezwali na miejsce także straż pożarną.

Polska Agencja Prasowa informuje, że w stronę pałacu Saskiego cały czas zjeżdżają kolejne radiowozy. Policjanci w kamizelkach kuloodpornych nie przepuszczają nikogo w kierunki Placu J. Piłsudskiego. Na miejscu jest policyjny negocjator, a w pobliskim hotelu Sofitel są uzbrojeni funkcjonariusze.

Zobacz też:

Pokuta zamiast mandatu. Nietypowa akcja policji

Źródło: stefczyk.info/na podst.wp/pap Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij