Najnowsze wiadomości z kraju

12-dniowa dziewczynka pod wpływem alkoholu. Policja zatrzymała pijanych rodziców

Policja zatrzymała rodziców, którzy opiekowali się 12-dniowym noworodkiem. Oboje byli pijani, ale alkohol podali również swojemu dziecku.

Policjanci z Zawiercia otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z informacji, które pozyskali wynikało, że nietrzeźwi rodzice mogą opiekować się noworodkiem.

Na miejscu mundurowi zastali 26-letnią kobietę, która jak się okazało, miała ponad promil alkoholu w organizmie. Dwa razy tyle miał jej 32-letni partner, który był w tym czasie w mieszkaniu.

Para w stanie nietrzeźwości opiekowała się 12-dniowym dzieckiem. Na miejsce wezwano ambulans, który zabrał noworodka do szpitala. Wykonane w placówce badania ujawniły, że również dziecko było pod wpływem alkoholu. Poza tym lekarze określili stan dziecka jako dobry.

Rodzice dziewczynki spędzili noc w areszcie, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo 26-latce i 32-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

Pożar w fabryce baterii. Nie żyje 22 pracowników

0 0

Dwie dziennikarki TVN-u wzięły ślub

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij