Silvio Berlusconi zakażony koronawirusem Najnowsze wiadomości ze świata

Silvio Berlusconi zakażony koronawirusem

Silvio Berlusconi, 83-letni były trzykrotny premier i magnat finansowy, lider partii Forza Italia miał przeprowadzone testy na obecność koronawirusa, który dwukrotnie dał wynik dodatni; polityk znajduje się obecnie w izolacji w swym domu – poinformowało w środę jego biuro.

Berlusconi będzie kontynuować pracę w swoim domu w Arcore w pobliżu Mediolanu, gdzie przygotowywać się będzie do udziału w kampanii wyborczej kandydatów Forza Italia w zaplanowanych na wrzesień wyborach lokalnych – podano w oświadczeniu,

We Włoszech w ciągu 24 godzin zanotowano 1326 nowych przypadków koronawirusa – podało ministerstwo zdrowia. Łącznie w kraju potwierdzono 271 515 infekcji, a zmarło łącznie 35 497 osób, w tym sześciu w ciągu ostatniej doby.

W tym czasie wykonano 103 tys. testów.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. PAP/EPA/MATTEO CROCCHIONI
Obserwuj nas w Google News

Ankieta

Kto będzie następnym prezydentem Polski?
Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Karol Nawrocki: również mam kopertę dla Rafała Trzaskowskiego 0 0

Karol Nawrocki: również mam kopertę dla Rafała Trzaskowskiego

Kamrat Putina skazany za napaści seksualne 0 0

Kamrat Putina skazany za napaści seksualne

Kraków nie dla Rosjan – konsulat do likwidacji 0 0

Kraków nie dla Rosjan – konsulat do likwidacji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij