Tomasz Karolak Rozrywka

Tomasz Karolak płacił kobietom za seks

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów ostatnich lat. Nie dziwi zatem fakt, że w mediach wciąż pojawiają się nowe informacje o jego życiu prywatnym. Niedawno informowaliśmy, że aktor zmienił wyznanie, a  ostatnio, że aktor postanowił przeszczepić sobie włosy. Teraz wyszły na jaw kolejne niepokojące informacje z jego życia.

Tomasz Karolak korzystał z usług prostytutek. I z pewnością nie jest to powód do dumy. Jednak aktor w rozmowie z Żurnalistą postanowił przyznać się do tego faktu. Zapytany odpowiedział wprost, że tak.

Jednocześnie aktor opowiedział o miłości do swojej partnerki Violi Kołakowskiej, z którą choć rozstawał się wielokrotnie, zawsze w końcu do siebie wracali. Wyznał, że po latach, w końcu się dotarli.  – Która Polka jest moim zdaniem najpiękniejsza? Ta, z którą mam dzieci – powiedział Tomasz Karolak Żurnaliście.

Przyznał też, że w swoim życiu był zakochany trzy razy.

Czy wśród jego trzech miłości były Magdalena Boczarska, Ilona Ostrowska i Magdalena Lamprska – dziewczyny, z którymi w różnych momentach życia był w związku? A może miał na myśli zupełnie inne kobiety?

Wyznanie o korzystaniu z płatnego seksu, to nie pierwsze szczerze wyznanie aktora. Jakiś czas temu gwiazdor “39,5” przyznał, że miał problemy z córką.

Aktor, którego trudno przecież uznać za konserwatystę, a wręcz przeciwnie, sam nie kryje się z tym, że swoje polityczne sympatie kieruje raczej w stronę “postępowej” opozycji odsłonił przed słuchaczami zagrożenia, jakie sprowadza na młode pokolenie “nowoczesność”, czającą się w świecie wirtualnym.

– Powiedziałem: dobrze, przyjrzymy się temu. Lena była cosplayerką, na fali mangi i tego wszystkiego, gdzie nie ma bohaterów heteroseksualnych, a wszyscy są bardzo otwarci. W czasie pandemicznych nauk weszła w ten bardzo niebezpieczny świat. Te wyprawy Leny były bardzo trudne i raz nawet wylądowaliśmy w szpitalu, bo wzięli dwadzieścia sześć Apapów. To był krzyk: zauważcie mnie. Poszła po bandzie. Traumatyczna sytuacja – mówił aktor.

Mamy nadzieję, że te problemy są już poza jego bliskimi.

Źródło: Autor:
Fot. Mateusz Nasternak, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons

Polecane artykuły

0 0

Trump porozmawiał z Zełenskim

policjanci 0 0

Tragiczny wypadek na A2. Pięć osób w stanie krytycznym

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij