Rozrywka

Tomasz Karolak po przeszczepie. Klinika ujawniła szczegóły

Tomasz Karolak to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Sława, którą przyniosła mu “Rodzinka.pl”, oraz saga “Listy do M.” sprawia, że aktor wciąż dostaje nowe propozycje ról, które jednak może wybierać już bardziej “wybrednie”. Jednak w jego aktorskiej karierze pojawił się pewien problem, który Karolak postanowił rozwiązać za pomocą operacji.

Tomasz Karolak, mimo że raczej nie grywa amantów, niezwykle bardzo dba o swój wygląd i mimo upływu lat, wciąż chce wyglądać młodo. Nie dziwi zatem fakt, że aktor spróbował rzucić wyzwanie uciekającemu czasowi. Od pewnego czasu gwiazdor mierzył się z typowym dla wielu mężczyzn łysieniem androgenicznym. Nie chciał jednak coraz bardziej upodabniać się z fryzury do swoich kolegów po fachu Adama Ferencego czy Janusza Habiora i zdecydował się na przeszczep włosów.

Zabieg miał miejsce w krakowskim Centrum Transplantacji Włosów pod okiem dr Sławomira Pyziaka. Sama klinika pochwaliła się tym faktem na swojej stronie internetowej i portalach społecznościowych.

– W przypadku Karolaka przyczyną problemów z włosami było łysienie androgenowe, które często dotyka mężczyzn w średnim wieku. Był to poważny problem dla aktora, który zawsze dbał o swój wygląd -możemy przeczytać na stronie placówki.

Tomasz Karolak zdradza, czemu zdecydował się na przeszczep włosów

Co więcej, Centrum zamieściło też filmik w serwisie Youtube, na którym Karolak dzieli się swoimi przeżyciami z zabiegu. Oczywiście to świetnie zaplanowana kampania reklamowa, która ma przynieść klinice dodatkowych klientów, ale o dziwo, aktor nie wstydził się dać tej kampanii swojej “głowy”. A przecież było już wielu takich, którzy nie chcieli przyznać się do zabiegów medycyny estetycznej.

– Żeby wyglądać dobrze przed kamerą musiałem podjąć decyzję. ALbo ścinam włosy i zostaję łysy, co zmieniałoby mój wizerunek aktorski.(…) Albo wykorzystać to co daje nowoczesna medycyna i dokonania przeszczepu, transplantacji włosów – wyznał w nagraniu Tomasz Karolak.

Zdecydowalibyście się na taki krok?

Czytaj także:

Zaskakujące wyznanie Tomasza Karolaka, postanowił zmienić wiarę

Córka Tomasza Karolaka chciała zostać chłopcem, wylądowała w szpitalu. Aktor wyznał, że nie chce tego wspominać

Źródło: Autor:
Fot. Centrum Transplantacji Włosów/Youtube

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij