migranci w natarciu Publicystyka

Migranci topią Zachód. Taki los PO chce zgotować Polsce?

Migranci już podbili zachodnią Europę. Teraz czas na państwa takie jak Polska, Czechy czy Węgry? Niewyobrażalny wzrost przestępczości, niedostępne dla policji muzułmańskie getta w największych miastach europejskich i wielkie przywileje socjalne dla „nachodźców”, czyli katastrofalne skutki liberalnej polityki „multi-kulti” w Niemczech i w Szwecji.

Migranci stanowią wyzwanie, któremu społeczeństwa Zachodu nie są w stanie dłużej sprostać. Jakie działania doprowadziły do powstania „kultury noża” w cywilizowanych i spokojnych do tej pory krajach Zachodniej Europy? Jak wygląda rzeczywistość w Szwecji objętej wojną religijną, zafundowaną społeczeństwu przez liberalno-lewicowych polityków? Jak wielka jest pomoc socjalna dla migrantów w Szwecji i w Niemczech i jakich nadużyć dopuszczają się przybysze? W jaki sposób państwo niemieckie wspiera proceder przemytu migrantów?

Czy polityka otwartych drzwi może wkrótce doprowadzić do sytuacji, w której przybyszów będzie więcej, niż rdzennych mieszkańców, a co za tym idzie do podbicia Europy bez walki przez „nachodźców” ? „Magazyn śledczy Anity Gargas” o 23:25 w TVP1.

https://www.youtube.com/watch?v=Uhmu24Q_yPg

Migranci – rosnący problem Europy

W najnowszym odcinku Magazynu Śledczego Anity Gargas dowiemy się m.in. tego, jak legalizowany jest przestępczy proceder. Okazuje się, że migranci mają po kilka peseli, dzięki czemu otrzymują dodatkowe świadczenia społeczne. Co więcej, nawet w sytuacji, kiedy odmawia im się azylu, często nikt nie weryfikuje tego, czy opuszczają państwo, w którym przebywają. Goście Anity Gargas mówią wprost – państwa takie jak Niemcy, wręcz zalegalizowały proceder przestępczy.

Migranci popełniają przestępstwa. Policja zabrania o tym mówić

Co więcej, państwo często odwraca oczy, kiedy przestępstwa są popełniane i zmusza obywateli, by też nie dzielili się tą wiedzą. W ubiegłym miesiącu opisywaliśmy sytuację, jaka miała miejsce w niemieckiej Lubece. Doszło tam do bijatyki między imigrantami. Niemiecka policja poprosiła obywateli, by kasowali przedstawiające ją nagranie.

Na swoim profilu na X (Twitter) i w oświadczeniu na oficjalnej stronie poprosili Niemców, by ci… nie rozpowszechniali tego nagrania i usunęli je ze swoich urządzeń. Policja „ostrzegała” też, że jego dalsze rozpowszechnianie może zostać uznane za przestępstwo.

Czy taki los czeka nas także w Polsce? Dziś przedstawiciele partii opozycyjnych na forum europejskim popierają tzw. pakt migracyjny. Wyżej widzimy, co to oznacza w praktyce.

Źródło: TVP/ stefczyk.info Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,/stefczyk.info pf
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas,

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij