Najnowsze wiadomości ze świata

W Niemczech pobili się imigranci. Policja prosi, by nie pokazywać nikomu nagrania

W piątek w Lubece doszło do bijatyki między imigrantami. Niemiecka policja prosi obywateli, by kasowali przedstawiające ją nagranie.

Zdarzenie miało miejsce w piątek ok. 15:30. Na ulicy Sandstrasse doszło do kłótni między imigrantami. Jej powody na razie nie są znane. Kłótnia szybko zmieniła się w bójkę, w której wzięło udział ok. 10 osób. Policja wysłała na miejsce 10 radiowozów, cztery osoby zostały aresztowane. Jeden z uczestników bójki trafił do szpitala. Obrażenia miał odnieść również przypadkowy emeryt, który akurat przechodził ulicą.

 

Świadek zdarzenia nagrał fragment tej bójki przy pomocy telefonu komórkowego i umieścił to nagranie w mediach społecznościowych. Błyskawicznie się po nich rozeszło.

Zareagowała na to policja z Lubeki. Na swoim profilu na Twitterze i w oświadczeniu na oficjalnej stronie poprosili Niemców, by ci… nie rozpowszechniali tego nagrania i usunęli je ze swoich urządzeń. „Ostrzega” też, że jego dalsze rozpowszechnianie może zostać uznane za przestępstwo.

 

Źródło: Twitter, Bild Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij