Daniel Martyniuk Rozrywka

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka wziął ślub. Ojciec dowiedział się o tym z mediów

Daniel Martyniuk to syn popularnego piosenkarza disco polo Zenka Martyniuka. Choć Martyniuk junior nie może pochwalić się takimi sukcesami jak tata, to od kilku lat robi wiele, by i o nim było głośno. Teraz postanowił po raz kolejny przypomnieć o sobie. Wziął ślub na Bali, o którym “zapomniał” powiedzieć nawet własnym rodzicom.

Daniel Martyniuk pochwalił się na swoim Instagramie, że wziął ślub ze swoją wieloletnią znajomą i dawną miłością Faustyną Jamiołkowską. Uroczystości weselne odbyły się podczas urlopu pary na Bali. Był tort, biała suknia, a nawet występ wokalny jedynego syna “króla disco polo”.

Co ciekawe, jak ustaliły plotkarskie portale, Martyniuk nie powiedział o swoich planach rodzicom – Zenonowi i Danucie.

– Jaki ślub? Mhm… Ja nic nie wiem – odpowiedziała matka Daniela w rozmowie z jednym z nich. Ojciec był jeszcze mniej wylewny. Kiedy w słuchawce usłyszał, że rozmawia z redakcją internetowego tabloidu natychmiast się rozłączył.

Daniel Martyniuk i jego bajeczny ślub

Skąd ta zmowa milczenia? Może dlatego, że rodzicom jest zwyczajnie przykro, że nie zostali zaproszeni na drugi ślub syna. Przypomnijmy, że Daniel Martyniuk po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Jego wybranką była wówczas Ewelina z Russocic. Sam ślub odbył się z wielką pompą i wraz z weselem, jak donosiły tabloidy, miał kosztować nawet milion złotych. Tamten związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się bardzo szybko i w atmosferze skandalu.

Daniel utrzymywał, że Ewelina “złapała go na dziecko”, sugerował, że jest nimfomanką, a na ślub zdecydowała się tylko dlatego, że zależało jej tylko na pieniądzach. Z kolei pierwsza żona Martyniuka utrzymywała, że Daniel zdradzał ją przez cały czas ich wspólnego życia. Jego kochanką miała być jego była dziewczyna niejaka… Faustyna, czyli od niedawna żona syna Zenka.

Czy nowy związek jedynaka lidera zespołu “Akcent” przetrwa próbę czasu? Jak widać z obecną małżonką znają się już dość długo i łączą ich wspólne przejścia. Pytanie tylko, czy młody Martyniuk będzie potrafił dochować wierności swojej ukochanej?

Daniel Martyniuk wielokrotnie udowadniał swoją krnąbrność. Był skazany m.in. za jazdę samochodem przy zakazie prowadzenia pojazdów. Na koncie ma też łamanie kwarantanny czy groźby karalne pod adresem  obcego mężczyzny. Czy Martyniuk junior w końcu się ustatkuje?

 

Zobacz także:

Zenek Martyniuk obrzucany jajami na koncercie

Źródło: stefczyk.info/Pudelek Autor: fpp
Fot. Instagram/ Daniel Martyniuk

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij