Rozrywka

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami podczas koncertu. “Jak pan taki chojrak, zapraszamy na scenę”

Tego koncertu gwiazdor disco polo i jego koledzy z zespołu Akcent nie będą wspominać najlepiej. Podczas występu we Włodawie, który zorganizowano z okazji święta miasta, muzycy zostali obrzuceni jajami. Jak stwierdził Zenek Martyniuk, taka sytuacja zdarzyła mu się pierwszy raz w życiu.

Koncertów, w trakcie ponad 30-paroletniej kariery, zagraliśmy bardzo dużo. Ale pierwszy raz się nam zdarzyło właśnie tutaj, we Włodawie, że ktoś rzucił jajkami do nas na scenę. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim czymś, a zagrałem kilkanaście tysięcy koncertów – ubolewał Zenek Martyniuk ze sceny.

Rozgoryczenie piosenkarza było ogromne i jak sam wyznał zgromadzonym słuchaczom, najchętniej przerwałby koncert i opuścił scenę. Zdecydował się kontynuować występ wyłącznie ze względu na podpisaną umowę.

Przez jednego pana straciliśmy, kurde, humor i w ogóle wszystko, chęć do grania – powiem państwu szczerze. Chętnie bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam umowę jakoś zobowiązującą, więc niestety. Ale to będzie bardzo smutny koncert – podsumował lider Akcentu.

Martyniuk chciał wyjaśnić przyczyny ataku, ale jego sprawca nie zdecydował się wejść na scenę i skonfrontować się z zespołem.

Mieszkańcy zgromadzeni na widowni nie kryli zażenowania całą sytuacją i otwarcie mówili, że to “wstyd” dla miasta

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Strażakom spłonął wóz strażacki

0 0

Na wojskowej uczelni doszło do eksplozji. Są ranni żołnierze

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij