ciało noworodka Najnowsze wiadomości z kraju

Zwłoki noworodka w Gdyni. Ciało leżało na balkonie

Prokuratura Okręgowa w Gdańsku potwierdziła, że w jednym z mieszkań w Gdyni znaleziono w piątek zwłoki noworodka. Ciało dziecka miało znajdować się na balkonie. Policja zatrzymała matkę zmarłego noworodka i jej partnera.

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek po południu. Radio Gdańsk podaje, że na balkonie jednego z mieszkań przy ul. Rydzykowej na Pustkach Cisowskich w Gdyni ujawniono zwłoki noworodka.

Stacja ustaliła nieoficjalnie, że sprawa wyszła na jaw, gdy matka dziecka trafiła do szpitala w Wejherowie. Lekarze odkryli, że kobieta jest po przebytej ciąży i zaczęli wypytywać o noworodka. Wówczas kobieta ujawniła miejsce ukrycia jego ciała. Na miejsce skierowano policyjnych techników i prokuratora.

Przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prok. Mariusz Duszyński poinformował, że w sobotę o godzinie 10 rozpoczęła się sekcja zwłok dziecka. Pomoże to ustalić czy urodziło się ono żywe.

W sprawie zatrzymano już dwie osoby. To 44-letnia matka dziecka oraz jej 43-letni partner. Oboje są obywatelami Ukrainy.

Zobacz też:

Twierdził, że widział Grzegorza Borysa. Celowo wprowadził policję w błąd

Źródło: stefczyk.info/na podst.Radio Gdańsk Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij