Najnowsze wiadomości ze świata

Zrobili testy DNA po 17 latach małżeństwa. Ziściły się najgorsze obawy

Od 17 lat tworzą szczęśliwą rodzinę, wychowując troje dzieci. Po wielu latach małżonkowie postanowili poddać się testom DNA. Okazało się, że są spokrewnieni.

Celina i Joseph podzielili się swoja historią na TikToku. Para pobrała się 17 lat temu i doczekała się trójki dzieci. Kobieta zainteresowała się swoimi przodkami i pochodzeniem. W tym celu przeanalizowała drzewo genealogiczne swojej rodziny. Celina miała wątpliwości co do swojego męża, bowiem z jej analizy wynikało, że ojciec jej dzieci może być jej kuzynem.

Małżonkowie postanowili wykonać badania DNA, aby dowiedzieć się prawdy. Ich wynik potwierdził przypuszczenia kobiety. Celina opowiedziała na TikToku, że początkowo była załamana i zastanawiała się nad przyszłością swojej rodziny, ale doszła do wniosku, że nie wyobraża sobie innego życia.

Moje dzieci i mój mąż są dla mnie wszystkim. Nie pozwolę, aby odrobina krwi zniszczyła to, co stworzyliśmy, tę piękną rodzinę – powiedziała.

Nagranie, na którym para opowiada swoją historię zyskało popularność w sieci. Niektórzy internauci nie dowierzają, że małżonkowie nie wiedzieli wcześniej, że są spokrewnieni. Wskazują, że Celina i Joseph są do siebie bardzo podobni. Inni komentujący uważają, że po odkryciu prawdy para powinna się rozstać.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RadioZet Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij