Najnowsze wiadomości z kraju

Zostawił w bloku informację, że zabije dziecko. Spółdzielnia wyznaczyła nagrodę

Katowicka spółdzielnia mieszkaniowa „Piast” wyznaczyła nagrodę w wysokości 11 tys. zł za wskazanie autora wiadomości, które pojawiły się w windach w blokach na osiedlu Tysiąclecia. Tajemniczy nadawca rozwiesił w nich kartki, na których informuje, że za kilka dni zabije dziecko.

Pierwsze doniesienia o niepokojących wiadomościach pozostawionych w blokach na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach pojawiły się w piątek 9 czerwca.

Zabiję tu w bloku dziecko za kilka dni 🙂 Usłyszycie o mnie 🙂 – napisał nieznany sprawca na kartkach pozostawionych w windach. O sprawie poinformowano policję, a spółdzielnia „Piast” zaapelowała do mieszkańców o ostrożność.

W związku z groźbami, które pojawiły się w blokach Piastów 3 i 10 prosimy o szczególną ostrożność i uważną opiekę nad dziećmi – głosił komunikat.

Okazuje się, że na osiedlu pojawiły się kolejne groźby. Tym razem oprócz apelu spółdzielnia postanowiła wyznaczyć nagrodę za wskazanie autora gróźb.

­- W związku z groźbami zabicia dziecka, które pojawiły się w blokach naszego osiedla, Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 11 tys. zł za przekazanie informacji pozwalających na ustalenie sprawcy – przekazano.

Wszelkie informacje proszę przekazywać bezpośrednio do Komisariatu nr 7 Policji lub telefonicznie pod numer 47 852 39 00 – dodano.

Źródło: stefczyk.info/na podst.smpiast Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij