Najnowsze wiadomości ze świata

Żona próbowała otruć męża wybielaczem

39-letnia kobieta próbowała otruć swojego męża, z którym jest w trakcie rozwodu. Dolewała mu wybielacza do kawy.

39-letnia Melody Felicano Johnson z Arizony jest żoną żołnierza amerykańskich sił powietrznych, obecnie są w trakcie rozwodu. Kiedy mieszkali w Niemczech, gdzie stacjonował jej mąż Roby, mężczyzna zauważył, że przygotowana przez nią kawa ma dziwny smak. Kupił zestaw specjalnych pasków do testowania wody w basenie. Najpierw sprawdził wodę z kranu, ale nie znalazł w niej nic niepokojącego. Kiedy jednak przetestował kawę, zauważył, że jest w niej znaczne stężenie chloru.

Nie chcąc rozpoczynać sprawy w Europie, mężczyzna udawał, że nadal pije kawę. Po poerocie do Arizony pod koniec czerwca, zainstalował ukrytą kamerę w pokoju hotelowym, w którym zamieszkali. Udało mu się zarejestrować, jak jego żona wlewa mu do kawy wybielacz. Zgłosił całą sprawę policji 6 lipca, ale policjanci nie przyjęli zgłoszenia, bowiem na nagraniu nie było widać, co dokładnie wlewa do ekspresu do kawy.

Dzień później małżeństwo przeprowadziło się do stałego domu. Tam zainstalował dwie kamery, w tym jedną, która była ukryta w alarmie przeciwpożarowym. Tym razem udało mu się nagrać, jak jego żona wlewa do ekspresu wybielacz. Johnson została aresztowana. Policjanci ustalili podczas wizji lokalnej, że ekspres do kawy, którego używała, śmierdzi chlorem. Znaleźli też w jej osobistej łazience butelkę, w której mógł być wybielacz.

Johnson usłyszała zarzut próby morderstwa pierwszego stopnia, zaostrzonej napaści i dodawania szkodliwej substancji do jedzenia, picia lub leków. Obecnie przebywa w areszcie tymczasowym, a sąd ustalił kaucję na ćwierć miliona dolarów. Jest tak wysoka, bo kobieta niedawno kupiła dom na Filipinach, gdzie mieszka jej rodzina, i z tego powodu sędzia uznał, że ryzyko ucieczki przed procesem jest duże. Jej mąż jest przekonany, że próbowała go zabić, aby dostać odszkodowanie, które przysługuje wdowie po żołnierzu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij