Rozrywka

Żona pobiła męża kością z zupy. Poszło o wynik wyborów

Policjanci z Bartoszyc zatrzymali 44-letnią kobietę, która w trakcie kłótni z partnerem o wynik wyborów samorządowych w tym mieście wyjęła z garnka kość, na której gotowała zupę i uderzyła nią partnera w głowę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Karetka zabrała mężczyznę do szpitala, bo w wyniku obrażeń zalał się krwią. Konieczne okazało się zszycie rany – poinformowała oficer prasowa policji w Bartoszycach Marta Kabelis. Po zabiegu mężczyzna wyszedł ze szpitala. Pokrzywdzony powiedział policjantom, że partnerka zraniła go kością z zupy. Sprawczyni to potwierdziła.

“Dziś w tym mieszkaniu będą oględziny, więc może ta kość zostanie zabezpieczona. Na razie jej nie mamy, więc trudno powiedzieć, o jakiej kości mówią partnerzy” – przyznała policjantka.

Para zeznała policjantom, że kłótnia między nimi wybuchła z powodu wyniku wyborów samorządowych w Bartoszycach. W tym mieście konieczna okazała się druga tura wyborów.

“Para była pod wpływem alkoholu, więc i ten czynnik zapewne podgrzał temperaturę sporu” – powiedziała policjantka.

Zatrzymana kobieta trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Była w przeszłości karana za znęcanie się nad partnerem i ma wyrok w zawieszeniu.

“W związku z tym będzie odpowiadała w warunkach recydywy, grozi jej 7,5 roku więzienia” – powiedziała Kabelis.

 

Źródło: PAP Autor: Joanna Kiewisz-Wojciechowska
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Seria groźnych wypadków z udziałem dzieci na hulajnogach

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij