Rozrywka

Żona byłego ministra PiS wystąpi na gali MMA. Chce walczyć na „gołe pięści”

Żona byłego ministra w rządzie PiS Marianna Schreiber zadebiutuje na gali Clout MMA. Jej rywalką będzie Monika Laskowska, która otrzymała od niedoszłej polityk propozycję walki na tzw. „gołe pięści”.

Federacja organizująca freak-fightowe walki MMA ogłosiła, że na najbliższej gali, która odbędzie się 29 grudnia w studiu telewizji Polsat w Warszawie, zawalczy Marianna Schreiber.

Schreiber vs Laskowska na Clout MMA 3 – poinformowała w mediach społecznościowych federacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. Walka żony byłego ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Żołnierz Wojska Polskiego, polityczna aktywistka i była uczestniczka Top Model. Jaka jest nasza debiutantka? Twarda bezkompromisowa – tak o Mariannie Schreiber pisze Clout MMA. Jej rywalką będzie Monika Laskowska, która ma już za sobą jedną i to wygraną walkę. Wcześniej przeprowadzała wywiady z zawodnikami FAME MMA.

Federacja Clout MMA udostępniła w sieci nagranie, na którym zawodniczki próbują się wzajemnie prowokować. Schreiber złożyła swojej rywalce odważną propozycję.

Skoro jesteś taka mocna w słownictwie, a ja czuje się dobrze w czynach, bo jestem człowiekiem czynu, to zobaczymy jaka jesteś odważna. Proponuję ci bitwę na gołe pięści – zaproponowała żona polityka PiS.

Schreiber opisała na swoim Instagramie czym kierowała się, decydując się na „podjęcie rękawicy”. Przyznała, że polubiła MMA i chciałaby „sprawdzić się w formule zawodniczej”.

Chciałabym również pokazać, że można być zawodnikiem tak zwanych gal freakowych i reprezentować sobą coś więcej niż tylko przekleństwa, groźby i wyzwiska – dodaje. Schreiber wyznała również, że jedną z motywacji były względy finansowe.

Byłabym hipokrytką, gdybym o tym nie wspomniała – napisała.

Źródło: stefczyk.info/na podst.sportowefakty.wp/Instagram Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne/screen Instagram/Marianna Schreiber

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij