Wiadomości sportowe z kraju i świata

Znów dał o sobie znać. Wulgarny “popis” rosyjskiego siatkarza: “Go Kazań, Polska ku**a”

Rosyjski siatkarz Aleksiej Spiridonow kolejny raz postanowił o sobie przypomnieć polskim kibicom. Ponownie w negatywnym świetle, publikując skandaliczny wpis w mediach społecznościowych.

Spiridonow to z pewnością jeden z najbardziej znienawidzonych sportowców w naszym kraju, a wszystko z powodu jego osobistego stosunku do Polaków. Siatkarz już kilkukrotnie atakował nasz naród, wzbudzając ogromne oburzenie w Polsce.

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, podczas mistrzostw świata rozgrywanych w naszym kraju. Po jednym ze spotkań rosyjski przyjmujący opluł posła Marka Matuszewskiego, po czym stwierdził, iż osobiście “wolałby uderzyć”. Od tego czasu Spiridonow co jakiś czas przypomina o sobie polskim kibicom – w bardzo negatywny sposób. Gesty strzelania z karabinu czy wypowiedzi obrażające nasz naród stały się niemal znakiem rozpoznawalnym siatkarza.

Nie inaczej było tym razem. Były zawodnik Zenita Kazań wspierał swój dawny zespół podczas spotkania z PGE Skrą Bełchatów w ramach ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Przy okazji atakując nasz kraj. “Go Kazań, Polska ku**a” – wpis o takiej treści zamieścił na Twitterze Spiridonow, do którego załączył krótki filmik, na którym widać, jak pokazuje obraźliwy gest środkowego palca w stronę polskiego zespołu.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij