Rozrywka

Znany aktor został pobity. Podobny los spotkał jego kolegę z planu

Nowojorska policja poszukuję sprawcy pobicia znanego aktora. Steve Buscemi został zaatakowany podczas spaceru w Nowym Jorku i z obrażeniami trafił do szpitala.

Sprawę ujawnił rzecznik aktora, który doprecyzował, że zdarzenie miało miejsce w środę w zeszłym tygodniu. Podczas spaceru w centrum Manhattanu Steve Buscemi został napadnięty i pobity przez nieznanego sprawcę.

66-latek z obrażeniami twarzy trafił do szpitala i czuje się już lepiej. Policja szuka napastnika, jednak na razie nikt nie został zatrzymany.

Aktor przekazał fanom podziękowania za wsparcie. Jednocześnie wyraził żal, że stał się obiektem nieuzasadnionej agresji podczas spaceru w rodzinnym mieście.

Steve Buscemi zasłynął rolami m.in. w „Miami Vice”, „Wściekłe psy”, „Pulp Fiction” oraz w serialu „Zakazane imperium”. To właśnie jego kolega z planu ostatniego z wymienionych tytułów został pobity pod koniec marca. Michael Stuhlbarg został zaatakowany w podobnych okolicznościach. Podczas spaceru po Central Parku na Manhattanie sprawca uderzył aktora kamieniem w kark. Napastnika zatrzymał jednak sam Stuhlbarg.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. Wikimedia Commons

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij