Rozrywka

Znany aktor zdradził, co łączy go z Kingą Dudą

Maciej Musiał jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych polskich aktorów. Prawdziwą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w polskim serialowym hicie “Rodzinka.pl”. Występował też w kasowych produkcjach Netflixa – “1983”, “Wiedźmin” i “1899”. Kilka lat temu głośno było o jego relacjach z córką prezydenta Andrzeja Dudy – Kingą. Teraz przyznał, co ich łączyło.

– Wszystko się zaczęło od tego, że w wieczór wyborczy, kiedy Andrzej Duda wygrał wybory, zobaczyłem informację, że ma córkę w moim wieku. Stwierdziłem, że zaczepię ją na Facebooku. Ona mnie nie odczepiała, ale po jakimś czasie, ale po jakimś czasie chyba to zrobiła. Takie głupotki – wyznał Maciej Musiał w rozmowie z youtuberką Wersow.

To jednak nie był finał tej znajomości. Kinga i Maciej spotkali się przypadkiem u wspólnego znajomego, razem poszli na imprezę i udali się wspólnie na spacer nad Wisłę.

– Okazało się, że mieliśmy wspólnego kolegę, który robił imprezę. Ona przyszła i tam się poznaliśmy. Trochę porozmawialiśmy i była później taka sytuacja, że poszliśmy nad Wisłę do baru i dwóch pijanych gości szło przed nami. Jeden drugiego popchnął i leciał na nią. Zasłoniłem ją, odbiłem tego gościa i powiedziałem jej: “właśnie uratowałem ci życie”. Podziękowała – opowiadał Musiał.

Sytuacja zbliżyła parę do tego stopnia, że po pewnym czasie Kinga zaprosiła Maćka do Pałacu Prezydenckiego. Choć chodziło tylko o zwiedzanie siedziby głowy państwa w mediach zawrzało.

– Tamtego wieczoru obiecała, że mnie oprowadzi po Pałacu Prezydenckim. Spotkaliśmy się, pokazała mi pałac i zrobili nam zdjęcia. To one później sprawiły, że została do tego dopisana cała historia. Zdarzało nam się wymieniać SMS-y, ale jak poznajesz kogoś i zaczynają ci robić zdjęcia, to wybija cię to ze strefy komfortu – wyjaśnił aktor, sugerując, że media zabiły tę znajomość.

Kinga Duda już podczas pierwszej kampanii wyborczej swojego ojca była atakowana przez mainstream. Głośna była przede wszystkim sytuacja, kiedy Tomasz Lis w swoim programie posłużył się zmyślonym cytatem córki Andrzeja Dudy, co wywołało ostrą reakcję przyszłego prezydenta.

 

Źródło: stefczyk.info/se.pl Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij