Najnowsze wiadomości ze świata

Znana polityk zostanie babcią. Ma dopiero 36 lat

Znana amerykańska kongresman Lauren Boebert poinformowała, że jej najstarszy syn będzie wkrótce miał dziecko. Oznacza to, że zostanie babcią w wieku 36 lat.

Urodzona w 1986 roku Boebert została kongresman z Kolorado w 2021 roku, wcześniej prowadziła restaurację. Republikańska polityk zasłynęła swoją obroną prawa do posiadania broni palnej – w jej restauracji obsługa miała pozwolenie, by nosić ją w pracy – i jako zwolenniczka Trumpa, chociaż ona sama broni się przed tą etykietą. W 2022 roku zdobyła kolejną kadencję, pokonując kandydata Demokratów o zaledwie 546 głosów.

Boebert poinformowała na konferencji Moms for America, że już wkrótce zostanie babcią. Dziecka spodziewa się najstarszy z czwórki jej synów, Tyler, który ma obecnie 17 lat. Boebert przyznała, że „pojawiają się pewne lęki” i pytania gdy „młode dzieci dają życie”, ale ostatecznie się z tego cieszy. Wyznała, że jego syn urodzi się w kwietniu i dostanie na imię GiGi.

Co ciekawe, sama Boebert również miała 17 lat, gdy go urodziła. Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, rzuciła szkołę średnią aby się nim zająć. Dokończyła ją dopiero w 2020 roku, miesiąc przed wyborami. Jej matka również miała wtedy 36 lat. Jej syn miał podsumować, że najwidoczniej w ich rodzinie jest to dziedziczne.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Gage Skidmore CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij