Rozrywka

Znana piosenkarka straciła swoją gitarę. Twierdzi, że zniszczyły ją linie lotnicze

Piosenkarka Madi Diaz pokazała w mediach społecznościowych swoją zniszczoną gitarę. Oskarżyła o jej zniszczenie linię lotniczą Delta.

Diaz pokazała w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jej 20-letnią gitarę akustyczną marki Martin. Instrument był poważnie uszkodzony. Na Instagramie wyjaśniła, że kupiła ją jako studentka i towarzyszyła jej przez całą karierę. To właśnie na niej grała podczas wspólnej trasy z Harrym Stylesem.

Piosenkarka obwiniła o jej zniszczenie linię lotniczą Delta. Miała je odkryć po locie na pokładzie ich samolotu. Zasugerowała, że to nie był wypadek. Stwierdziła, że na jej futerale była nalepka, która ostrzegała, że jego zawartość jest delikatna, ale jej zdaniem ktoś celowo ją usunął.

Linia lotnicza na razie nie skomentowała publicznie tej sprawy. Piosenkarce odpisała jednak na Twitterze kobieta, która podała się za jej przedstawicielkę. Przeprosiła ją, że tyle im zeszło z odpowiedzią, i poprosiła o kontakt w wiadomości prywatnej.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot. Kyle Garrity

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij