Najnowsze wiadomości z kraju

Znamy hasło wyborcze Trzaskowskiego. Dlaczego akurat takie? Podał szereg powodów

“Po prostu Warszawa”, to moje hasło w tegorocznej kampanii – przekazał w sobotę prezydent Warszawy, wiceszef PO Rafał Trzaskowski, który będzie ubiegał się o reelekcję na stanowisku prezydenta stolicy. Podkreślił, że swój pomysł na miasto realizuje od ponad pięciu lat.

Trzaskowski o swoim haśle wyborczym na kampanię samorządową – “Po prostu Warszawa” – napisał na platformie X. “Bo gdy inni kandydaci szukają pomysłu na siebie, ja mój pomysł na miasto po prostu realizuję z Wami od ponad pięciu lat” – uzasadniał.

“Gdy obiecują Wam zmiany, ja Warszawę po prostu zmieniam. Razem z Wami. Gdy mówią o miłości do stolicy, ja ją po prostu kocham. Tak jak i Wy. Gdy próbują Was przekonać, że traktują Warszawę poważnie, ja wspólnie z Wami robię to od ponad 5 lat dbając o bezpieczeństwo, rozwijając transport miejski czy zazieleniając skwery, place i ulice” – zaznaczył polityk.

“Wolność? W Warszawie nie spieramy się o wolność. Bo ona tu po prostu jest. Dla wszystkich. I wreszcie gdy mówią, że chodzi im o Warszawę, to ja odpowiadam krótko: nam też chodzi o Warszawę. Zawsze. We wszystkim co robimy. Po prostu” – podkreślił.

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 7 kwietnia. Druga tura wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast – 21 kwietnia.

Źródło: PAP Autor: Danuta Starzyńska-Rosiecka
Fot. PAP/Paweł Supernak
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij