Publicystyka

Ziemkiewicz ostro o artystach: jesteście tak głupi, że z tym samym cwaniactwem wkręcalibyście się poza kolejką do pierwszego transportu do Auschwitz, bo można

Rafał Ziemkiewicz po raz kolejny nie bierze jeńców. Tym razem po raz kolejny postanowił skomentować ostatnią aferę ze szczepieniami celebrytów. Ziemkiewicz podzielił się swoimi spostrzeżeniami na Twitterze i Youtube.

– Przestańcie idiotów robić z ludzi i wciskać nam głupotę. To nie byłą żadna kampania promocyjna – powiedział w mocnym nagraniu publicysta, komentując ostatnie tłumaczenia Krystyny Jandy i jej kolegów.

Ziemkiewicz dodał, ze tego typu zachowanie to domena przestępców, którzy w myśl zasady idą w “zaparte” nawet wówczas, gdy są złapani na gorącym uczynku.

– To jest behawior tych, którzy na śmierć zapomnieli, że jest coś takiego, jak przyzwoitość. Jeżeli chce się być elitą, to trzeba być przyzwoitym, a nie cwaniaczkiem. Jesteście tak zdegenerowani,  wy intelektualiści i autorytety moralne III Rzeczypospolitej, że wpierniczylibyście się na pierwszą szalupę w Titanicu, depcząc po drodze staruszki i dzieci. I jeszcze bylibyście przekonani, że robicie tej szalupie ogromny zaszczyt – dodał dziennikarz.

Najostrzejszy z komentarzy zostawił jednak na koniec. Oceniając kondycję intelektualną naszych “elit”, jeszcze raz dolał oliwy do ognia:

– Inna sprawa, że jesteście tak głupi, że z tym samym cwaniactwem wkręcalibyście się poza kolejką do pierwszego transportu do Auschwitz, bo można – zakończył nagranie.

Kilka godzin później odniósł się do swojego nagrania na Twitterze. Zamieszczając do niego link.

–  Nagrywając nie wiedziałem jeszcze, że “ambasadorowie” szczepień by móc wziąć udział w tej jakże szlachetnej i prospołecznej akcji zostali zarejestrowani jako “personel niemedyczny pracujacy w WAM”. To jeszcze większa zasługa niż mieć palmę youtube.com/watch?v=MaE4kA K-fa, ale żenua! – napisał.

 

Można spodziewać się, że pisarz znowu znajdzie się na cenzurowanym.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Szefowa Secret Service podała się do dymisji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij