Najnowsze wiadomości z kraju

Zemsta Kukiza na PO. Koncertował za darmo, by promować partię Tuska i „został wyrolowany”

Paweł Kukiz wspomina lata, w których był zwolennikiem Platformy Obywatelskiej i koncertował za darmo, by promować partię Donalda Tuska. – Tak zostałem prze nich wyrolowany, że powiedziałem, że się po prostu zemszczę – przyznał lider Kukiz’15.

Były wokalista gościł w środę w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Polityk wrócił pamięcią do 2005 roku, kiedy – jak sam przyznał – był „zakochany” w Platformie Obywatelskiej. Szczególnie przemawiały do niego propozycję zmian w ordynacji wyborczej, upodmiotowienie obywateli i wprowadzenia pakietu ustaw antykorupcyjnych. Kukiz przyznał, że mimo obietnic rzeczywistość była zupełnie inna.

To wszystko mają tylko na ustach, a nie szło to w parze z działaniami – powiedział.

Poseł zdradził, że PO miało wiele postulatów, które sprawiły, że wokalista od 2005 roku koncertował za darmo, by promować partię Donalda Tuska. Ujawnił, że to też miało wpływ na jego decyzję o polityce.

Paweł Kukiz dodał również, że zawiódł się na politykach PO, do tego stopnia, że zapowiadał zemstę.

Tak zostałem przez nich wyrolowany, że mówię się zemszczę po prostu i chciałem im po prostu skomplikować generalnie życie, ale jak zobaczyłem, że istnieje taka możliwość, że będę miał jakąś moc sprawczą, no to zaangażowałem się całkowicie w politykę – powiedział poseł.

Źródło: stefczyk.info/na podst.dziennik.pl Autor: MS
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij