Najnowsze wiadomości z kraju

Zażarta dyskusja na Twitterze. Tomczyk próbuje ośmieszyć Jakiego. Cięta riposta wiceministra

Pamiętają Państwo Misiewicza , nad którym żołnierz Wojska Polskiego musiał trzymać parasol?! Są takie chwile kiedy widać stosunek do innych. Zobaczcie sami. Wszystko na jednym zestawieniu -napisał poseł na Twitterze

Na odpowiedź Jakiego nie trzeba było długo czekać. Pod tweetem Tomczyka zamieścił dwa komentarze. W pierwszym z nich wytłumaczył, iż nad nim w momencie robienia zdjęcia była wiata przystankowa, co zostało specjalnie wycięte przez sztab Trzaskowskiego -zdaniem Jakiego. Pod wpisem zamieścił kompilację trzech zdjęć – kandydata opozycji na prezydenta Warszawy siedzącego z kobietą na swojej ławce, gdzie trzyma parasolkę nad swoją głową i dla kontrastu swoje w strugach deszczu, gdzie parasolkę trzyma, ale ochrania nią przed zmoknięciem swoją wyborczynię.

-Nie chciałbym też dołować Pana Posła, bo już troszkę mi Pana szkoda, ale … ostatnie foto jest po 4 h w deszczu. Dotarłem na miejsce. – napisał w drugiej odpowiedzi Jaki, gdzie upublicznił szereg zdjęć przedstawiających go idącego całkowicie przemoczonego w deszczu.

JD/ za Twittera

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij