Najnowsze wiadomości z kraju

Zatrzymano policjanta. Nietrzeźwy funkcjonariusz kierował samochodem

Zatrzymany został policjant, który w stanie nietrzeźwości kierował pojazdem – przekazała PAP w środę oficer prasowa szczecińskiej KWP. Według nieoficjalnych informacji, to antyterrorysta, który był wtedy na służbie.

Informację jako pierwszy podał onet.pl. Według portalu podczas wypadku, do którego doszło w nocy z wtorku na środę, samochód osobowy wypadł z drogi na ul. Wyszyńskiego w Szczecinie i uderzył w barierki. “Kierowca był pijany. Został od razu zatrzymany” – napisał portal.

Jak podał, samochód, którym poruszał się mężczyzna “to nieoznakowany radiowóz, a za kierownicą siedział wieloletni funkcjonariusz pododdziału kontrterrorystycznego w Szczecinie”.

“Potwierdzam informację dotyczącą zatrzymania policjanta, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. W sprawie toczy się postępowanie administracyjne i przygotowawcze, jednak ze względu na ich wczesny etap nie możemy udzielić szczegółowych informacji” – przekazała PAP w środę oficer prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nadkom. Mirosława Rudzińska.

Dodała, że “wdrożona została procedura wydalenia funkcjonariusza ze służby”.

Źródło: PAP Autor: Elżbieta Bielecka
Fot.

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij