Najnowsze wiadomości ze świata

Zatrudnili się przy organizacji igrzysk w Tokio. Zostali zatrzymani za zażywanie kokainy

Agencja Kyodo podała we wtorek, że czterej elektrycy, którzy przybyli do Tokio do pracy przy Igrzyskach Olimpijskich, zostali zatrzymani pod zarzutem zażywania kokainy.

Zatrzymani mężczyźni to dwaj Brytyjczycy i dwaj Amerykanie, którzy przybyli do Tokio do pracy przy Igrzyskach Olimpijskich. Agencja Kyodo podając informację o zatrzymaniu powołała się na informacje japońskiej policji. Do zatrzymania doszło między 3 a 5 lipca. Wszyscy zatrzymani nie przyznają się do winy.

Jak wynika z informacji z informacji policji, 2 lipca wieczorem cała czwórka piła alkohol w barze w tokijskiej dzielnicy Roppongi, a następnie jeden z podejrzanych włamał się do pobliskiego mieszkania. Wówczas interweniowała policja i zatrzymała czterech mężczyzn. Następnie funkcjonariusze poddali włamywacza i jego kolegów testom narkotykowym, które pozwoliły ustalić, że zażywali kokainę.

Zatrzymani elektrycy pracują dla należącej do kapitału zagranicznego firmy zajmującej się agregatami prądotwórczymi. Przybyli do Japonii między lutym a majem, by pracować przy tego rodzaju maszynach zainstalowanych w obiektach sportowych, na których będą rozgrywane zawody.

Źródło: Stefczyk.info na podst. PAP Autor: MS
Fot. pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij