Najnowsze wiadomości ze świata

Zastrzelono aligatora, który niósł w pysku zwłoki kobiety

W piątek na Florydzie zauważono ogromnego aligatora, który niósł w pysku zwłoki kobiety. Zwierzę zostało zastrzelone.

Zdarzenie miało miejsce w miasteczku Largo. JaMarcus Bullard zauważył płynącego kanałem ogromnego aligatora, który miał w pysku coś, co wyglądało jak ludzkie zwłoki. Zwierzę miało ponad 4 metry długości. Powiadomił o tym pobliską remizę strażacką.

Strażacy powiadomili o sprawie lokalne biuro szeryfa oraz stanową agencję FWC, która zajmuje się ochroną zwierząt. Zwierzę zostało zastrzelone i wyciągnięte z wody, z kanału wyciągnięto też zwłoki, które ciągnął.

Śledczy ustalili, że zwłoki należały do 41-letniej bezdomnej Sabriny Peckham. Na razie nie jest jasne, czy to aligator ją zabił, ustali to sekcja zwłok. Dziennik New York Post dowiedział się, że dwa miesiące wcześniej została aresztowana i ukarana mandatem za wejście na mokradła, na których mieszkają aligatory, blisko miejsca, gdzie później znaleziono jej zwłoki. Zignorowała wtedy znaki, które przed nimi ostrzegały.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij