Publicystyka

Zastanawiający wpis byłej posłanki Wiosny: “Lewica prześladuje kobiety? Nic nowego”

Sprawa transferu Moniki Pawłowskiej z Wiosny do Porozumienia wciąż budzi ogromne emocje. Politycy Lewicy co jakiś czas atakują swoją byłą koleżankę z ugrupowania. Posłanka nie pozostała im dłużna, a swoim najnowszym wpisie zasugerowała, iż w jej byłej formacji dochodziło do prześladowania kobiet.

Pod koniec marca dotychczasowa wiceszefowa klubu Lewica podzieliła się zaskakującą informacją o swoim przejściu do partii Jarosława Gowina. Posłanka wyraźnie zaznaczyła, iż nie wstępuje do klubu parlamentarnego PiS, a jej transfer został podyktowany zbieżnością jej poglądów z programem Porozumienia.

Na parlamentarzystkę niemal z miejsca spadł ogromy hejt ze strony jej byłych kolegów i koleżanek z Lewicy, którzy co jakiś czas atakują Pawłowską w mediach społecznościowych. Przykład tego pokazał poseł Robert Obaz, który sfotografował kobietę na środku ulicy. Na zdjęciu widać posłankę trzymającą tęczową parasolkę, do czego też nawiązał polityk.

Z lewicowych poglądów została już tylko tęczowa parasolka i lewa ręka – napisał Obaz.

Byłą wiceszefową klubu Lewica najwyraźniej zdenerwował tweet jej byłego kolegi z partii. W odpowiedzi zamieściła wpis, w którym zasugerowała, iż na Lewicy dochodziło do przypadków prześladowania kobiet.
Lewica prześladuje kobiety? Nic nowego – napisała Pawłowska.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij