polski aktor nie pije kawy i alkoholu Rozrywka

Zaskakujące wyznanie polskiego aktora. Nigdy w życiu nie pił alkoholu, a nawet kawy

Choć przeżył już ponad 30 lat, nigdy w życiu nie miał w ustach ani alkoholu, ani kawy. Cieszący się rosnącą popularnością aktor Konrad Eleryk zdradził, że nigdy go nie ciągnęło do żadnych używek.

Konrad Eleryk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów tzw. młodego pokolenia. Absolwent łódzkiej filmówki zaczynał od epizodycznych ról w takich hitach jak “Czas honoru”, “Na dobre i na złe”, “Prawo Agaty” czy Komisarz Alex. Prawdziwy sukces i rozpoznawalność przyniosły mu jednak występy w “Furiozie” czy serialu “Skazana”, gdzie wciela się w jedną z głównych postaci – Krystiana. Dzięki tej roli podbił serca damskiej części widowni i został uznany za najbardziej “elektryzującego” oraz “umięśnionego” polskiego aktora.

Eleryk na siłowni spędza mnóstwo czasu, a zdrowy styl życia stał się jego znakiem rozpoznawczym. Co ciekawe, aktor w niedawnej rozmowie z Łukaszem Knapem przyznał, że nigdy nie ciągnęło go do używek, a swoim życiu nie wypił nawet kieliszka alkoholu czy filiżanki kawy.

– Nie znam smaku ani tego, ani tego. Tak jak znam ludzi, to jest to pewnego rodzaju ewenement – wyznał w podcaście.

Taka wstrzemięźliwość to cecha imponująca i niezwykła w środowisku artystycznym, które przecież słynie z zamiłowania do raczej imprezowego stylu życia. Przykładem jest tu choćby rówieśnik Eleryka Antoni Królikowski, który ma na koncie kilka skandali, w których pierwszoplanową rolę odgrywały właśnie używki.

Konrad Eleryk sam przyznaje, że w towarzystwie często spotyka się z osobami, które nie stronią od trunków czy narkotyków, ale sam nie miał ochoty próbować. Z rozbrajającą szczerością dodał, że to kwestia tego, że zawsze był “inny” niż otoczenie.

– Zawsze byłem inny niż wszyscy. Wszyscy pili, ćpali, to ja nie chciałem. Byłem przyzwyczajony do przebywania z ludźmi pod wpływem. Nie robiło mi to nic specjalnie. Aczkolwiek ja się napatrzyłem ogólnie na alkohol i alkoholików dosyć mocno – powiedział w rozmowie z Knapem.

Uważamy, że taka postawa zasługuje na promowanie, tym bardziej, że odbiorcami twórczości Eleryka są często ludzie młodzi, dla których może to być dobry przykład.

Źródło: Autor:
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij