Najnowsze wiadomości z kraju

Wyjaśnianie afery reprywatyzacyjnej to „granie antysemicką kartą”? Zaskakujące słowa Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski w rozmowie ze stowarzyszeniem Oxford Union odniósł się do kwestii reprywatyzacji. Jego zdaniem jest to jedynie fake news, który ma za zadanie go zdyskredytować.

– Wymyślili to, że dajemy własność Warszawy w żydowskie ręce, tylko po to, żeby grać antysemicką kartą. Niestety oni to robią – twierdził prezydent Warszawy.

W opinii wiceszefa PO “antysemicka karta” jest w tym wypadku grą na emocjach Polaków i jest haniebnie wykorzystywana zarówno przez ekipę rządącą, jak i media publiczne. Z kolei serwis “Życie z stolicy” zauważa, że polityk nie bez powodu przywołuje argument o antysemityzmie. Nie tak dawno obchodziliśmy bowiem Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.]

– Trzaskowski podczas dyskusji z organizacją Oxfrod Union postawił tezę, że wyjaśnianie afery reprywatyzacyjnej to „granie antysemicką kartą”. W związku z tymi haniebnymi słowami przesłałem szczegółową informacją o tym czym była afera reprywatyzacyjna i jak jest wyjaśniana – napisał z kolei Sebastian Kaleta odpowiadając na zaskakujące słowa Trzaskowskiego.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Życie z stolicy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij