Najnowsze wiadomości ze świata

Zapomnieli zamknąć drzwi. Ponad sto zwierząt uciekło z psiej kawiarni

W galerii handlowej doszło do niecodziennego incydentu. Ok. setki psów rasy Husky uciekło z psiej kawiarni.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Shenzen w Chinach 12 marca, ale nagrania dopiero teraz trafiły do mediów społecznościowych. W jednej z tamtejszych galerii handlowych znajduje się kawiarnia Haha Husky Cute Pets, która „zatrudnia” ponad setkę tych sympatycznych zwierząt. Na nagraniach widać, że husky uciekły i rozbiegły się po całym centrum handlowym.

 

Chińskie media donoszą, że do tego incydentu doszło, bo jeden z klientów zapomniał zamknąć za sobą drzwi. Pracownicy kawiarni powiedzieli dziennikarzom, że wcześniej kawiarnię odwiedziła jej właścicielka, a psy były podekscytowane, bowiem dawno jej nie widziały.

Pracownicy rzucili się w pogoń za zwierzętami, w czym pomagali im przypadkowi klienci. Większość z nich udało się szybko złapać. Siedem zwierząt nie chciało wrócić, pracownicy musieli je zwabić kurzymi udkami. Dwa kolejne nie były głodne, bo wcześniej ukradły jedzenie klientom galerii, złapano je po dłuższym czasie.

W incydencie nikt nie został poszkodowany. Kawiarnia mimo tego przeprosiła klientów i zaoferowała im odszkodowania. Podziękowali również policji, kierownictwu galerii i klientom za pomoc w ich złapaniu.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NDTV Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij