policja ustala szczegóły zabójstwa w hotelu Najnowsze wiadomości z kraju

Zamaskowana kobieta napadła na bank w Puławach. Trwa obława

Na bank w Puławach (woj. lubelskie) napadła zamaskowana kobieta. Policja nie wyklucza, że nie był to jej pierwszy napad.

Zdarzenie miało miejsce w piątek. Ok. 16 do banku przy ul. 3 Maja weszła zamaskowana kobiety. W wulgarny sposób zażądała od pracownicy wydania jej pieniędzy.

Początkowo pracownica nie chciała spełnić żądań złodziejki, ale ta sterroryzowała ją nożem. Następnie zabrała pieniądze i oddaliła się w nieznanym kierunku. Obecnie w mieście trwa obława na nią. Na miejscu pracują służby, zabezpieczono już nagrania z monitoringu.

Wcześniej, 25 października, doszło też do bardzo podobnego napadu na bank w Kurowie, który leży w powiecie puławskim. Tam również zamaskowana kobieta zastraszyła pracownicę nożem i zabrała pieniądze. Do dziś nie została złapana. Policja nie wyklucza, że za oboma napadami stoi ta sama osoba.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. Zdjęcie ilustracyjne Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij