Najnowsze wiadomości z kraju

Żałosny wpis Belki. Nawet przy gratulacjach dla medalistek olimpijskich musiał zaatakować polityków PiS

Polskie wioślarki w czwórce podwójnej zdobyły srebrne medale na Igrzyskach w Tokio. Na zawodniczki spłynęły gratulacje z całego kraju. Również Marka Belki, który nie powstrzymał się od komentarza politycznego.

Wioślarkom udało się sięgnąć po pierwsze medale dla polskiej drużyny olimpijskiej na tegorocznych Igrzyskach. Polki zaliczyły kapitalny finisz rywalizacji, kiedy na ostatnich 500 metrach znacznie przyspieszyły i wyprzedziły Niemki, dzięki czemu zajęły drugą pozycję. Nasze zawodniczki musiały jedynie uznać wyższość przeciwniczek z Chin.

Sukces czwórki podwójnej spotkał się z ogromnym entuzjazmem w kraju. Gratulacje dla srebrnych medalistek spływały zewsząd – zarówno od zwykłych kibiców, innych sportowców, czy też polityków.

Do sukcesu naszych reprezentantek odniósł się również Marek Belka. Niestety były premier nie powstrzymał się swoich gratulacjach od zaatakowania polskiego prezydenta oraz ministra Jacka Sasina.

-Gratulacje dla naszych srebrnych wioślarek. Nasi wszyscy olimpijczycy są zwyczajnie ludźmi i należy im się szacunek za walkę, a nie tylko zwycięstwa. „Klątwy Sasina” i „wsparcia” Dudy lepiej w to nie mieszajmy – napisał europoseł.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.
Komentarze pod artykułami zostały tymczasowo wyłączone i zostaną przywrócone po zakończeniu obowiązywania ciszy wyborczej.

Polecane artykuły

0 0

Pożar w warszawskim wieżowcu

0 0

10-latek przyznał się do morderstwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij