Najnowsze wiadomości z kraju

Zaginiona jedenastolatka z Sosnowca: w sprawie zatrzymano mężczyznę, który był karany za przestępstwo seksualne

Telewizja Polsat ujawniła nowe fakty w sprawie zaginięcia jedenastolatki z Sosnowca. Policja miała zatrzymać w tej sprawie mężczyznę, który w przeszłości był karany za przestępstwa seksualne.

Jak informowaliśmy wcześniej, 11-letnia Wiktoria wyszła z domu w sobotę o 19. Nie poinformowała rodziców gdzie się wybiera. Po zgłoszeniu jej zaginięcia policja aktywowała Child Alert, której celem jest masowe rozpowszechnienie wizerunku zaginionego dziecka. Odnaleziono ją dzisiaj rano.

Policja nie podaje szczegółów tej sprawy, ale poinformowała, że „w grę wchodziło zagrożenie zdrowia i życia dziecka”. Telewizja Polsat poinformowała nieoficjalnie, że dziewczynka wcześniej nawiązała przez internet kontakt z mężczyzną, który w przeszłości był karany za przestępstwo seksualne. Z domu wyszła z własnej woli i udała się na dworzec kolejowy, gdzie już na nią czekał. Odnaleźć miano ją w Koszalinie.

Mężczyzna miał zostać już zatrzymany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu, zaczęło się jeszcze przed aktywacją Child Alert. Postępowanie jest prowadzone pod kątem uprowadzenia i pozbawienia wolności dziewczynki.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Ile zarabia burmistrz Zakopanego? Szokująca kwota

0 0

Pijany koczkodan uciekł z mieszkania i pokąsał pięć osób

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij