Najnowsze wiadomości z kraju

Zaginęła 17-latka. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Sosnowca poszukują zaginionej 17-letniej Aleksandry Młynarskiej. Podejrzewają, że może przebywać w Poznaniu.

Młynarska po raz ostatni była widziana14 listopada,ok.22. Wtedy samowolnie opuściła miejsce zamieszkania. Policjanci z zespołu ds. przestępczości nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu podejrzewają, że może przebywać w Poznaniu, w towarzystwie 22-letniego mężczyzny o imieniu Aleksander, który mieszka z nastoletnim bratem, ich rodzice przebywają poza krajem.

Zaginiona nastolatka ma ok. 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie kręcone włosy w kolorze ciemny blond. Była ubrana w czarno-różową kurtkę North Face, czarną czapkęz rogami i miała przy sobie różową torebkę z napisem North Face.

Policja apeluje o pomoc przy jej poszukiwaniu. Osoby, które ją widziały lub mają jakiekolwiek informacje o sprawie są proszone o kontakt pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij