Rozrywka

Zaginął gwiazdor Jackassa. Wcześniej groził, że zaćpa się na śmierć

Bam Margera, gwiazdor popularnego programu MTV Jackass, zniknął bez śladu. Wcześniej groził, że zaćpa się na śmierć.

43-letni Margera jest zawodowym deskorolkarzem i kaskaderem. Popularność zyskał dzięki programowi Jackass, w którym razem z innymi prowadzącymi wykonywał różne, zwykle bolesne, popisy kaskaderskie. Był również twórcą innych podobnych programów, z których najsłynniejszym był Viva la Bam. Od lat zmaga się z alkoholizmem.

Jego brat Jess poinformował w niedzielę za pośrednictwem Twittera, że Margera zniknął bez śladu. Poprosił mieszkańców Los Angeles, aby skontaktowali się z policją jeśli wiedzą, gdzie akurat przebywa. Reprezentant kaskadera i policja na razie odmawiają komentarzy w tej sprawie.

Prawnik Margery Peter Thompson powiedział portalowi TMZ, że rozmawiał z nim w sobotę i spróbuje się z nim skontaktować ponownie. Dodał, że jego zdaniem Margera przyjechał do Los Angeles aby spotkać się ze swoim pięcioletnim synkiem Phoenixem. W lutym jego matka Nicole Boyd dokonała separacji z Margerą po 10 latach małżeństwa, obecnie trwa ich sprawa rozwodowa.

W zeszłym tygodniu Margera żalił się w mediach społecznościowych, że od miesięcy nie widział swojego syna, i boi się, że już nigdy go nie zobaczy. W usuniętym już nagraniu twierdził, że Boyd uniemożliwia mu kontakt i razem z rodziną sprawiła, że znowu pije. Groził także, że jeśli nie pozwoli mu się z nim spotkać, to będzie palił crack – tanią formę kokainy – z bezdomnymi aż umrze.

Źródło: Stefczyk.info na podst. NYPost Autor: WM
Fot. Thomas Love CC BY-SA 3.0

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij