Najnowsze wiadomości ze świata

Zabójstwo Polaka we Włoszech. Zginął od serii strzałów

Na jaw wyszły szokujące fakty, dotyczące zabójstwa Polaka we Włoszech. Ciało mężczyzny odnaleziono w piątek i choć początkowo twierdzono, że zginął od ran kłutych, to okazuje się, że został on zastrzelony. Co więcej, 43-latek miał spotykać się z 50-letnią Polką, która zginęła we Włoszech w marcu.

Ciało 43-letniego Polaka na przedmieściach miasta Venaria Reale pod Turynem odnalazł spacerowicz. Służby ustaliły, że ofiara to bezdomny, który znalazł prowizoryczne schronienie w tej okolicy.

Pierwsze informacje o przyczynach śmierci wskazywały na morderstwo przy użyciu ostrego narzędzia. Jednak prokuratura w Ivrei zleciła szczegółową ekspertyzę. Wykazała ona, że nie były to rany kłute, a postrzałowe. Napastnik oddał w stronę bezdomnego pięć strzałów.

Policja nie ma na razie podejrzanych, ale w sprawie pojawił się nowy wątek. Śledczy ustalili, że 43-latek miał spotykać się z 50-letnią Polką, która zginęła we Włoszech w marcu. Ciało kobiety odnaleziono w sztucznym kanale Via Merla w Mappano. Sekcja zwłok wykazała, że Polka zginęła w wyniku upadku.

Źródło: stefczyk.info/na podst.interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij