Najnowsze wiadomości z kraju

Zabawna wpadka Kidawy-Błońskiej. Nie umiała odpowiedzieć, jak nazywa się ruch Trzaskowskiego

Małgorzata Kidawa-Błońska zaliczyła zabawną wpadkę w programie “Graffiti” emitowanym na Polsat News. Wicemarszałek Sejmu została zapytana o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego, jednak nie potrafiła udzielić redaktorowi prowadzącemu odpowiedzi na to pytanie.

Główna część rozmowy skupiała się wokół osoby Zbigniewa Ziobry. Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej nieustannie atakowała szefa resortu sprawiedliwości, twierdząc, że prezentuje “rodzaj schizofrenii, którego do tej pory nie widziała w polityce”. Lidera Solidarnej Polski oskarżyła o słabość charakteru i jest zaskoczona jego dalszą obecnością w rządzie, pomimo iż nie zgadza się z ostatnimi ruchami premiera Morawieckiego.

W pewnym momencie była kandydatka na prezydenta została zapytana o nazwę ruchu Rafała Trzaskowskiego. Wicemarszałek Sejmu miała jednak problem z udzieleniem konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

Wiem, że wszyscy pytają o ruch Rafała Trzaskowskiego. Powiem tak, ruch na razie nie powstał jako taki. Trzaskowski zapowiedział powstanie ruchu, ale jest wiceszefem Platformy – mówiła wymijająco Kidawa-Błońska, która w trakcie udzielania odpowiedzi śmiała się – (…) Poza tym ma trudne zadanie, bo jest prezydentem stolicy.

Przypomnijmy, iż Rafał Trzaskowski zainaugurował swój ruch w połowie października i nosi on nazwę Wspólna Polska.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij