Najnowsze wiadomości z kraju

Zaatakowano biuro posła PiS

W nocy z soboty na niedzielę doszło do ataku na biuro poselskie posła Marka Matuszewskiego. Polityk jest przekonany, że stoją za nim zwolennicy PO.

Poseł Matuszewski poinformował, że do aktu wandalizmu doszło w nocy z soboty na niedzielę lub w poniedziałkowy poranek. Nieznani sprawcy zniszczyli szyld znajdujący się przed siedzibą biura i napisali na nim kojarzony z opozycją, wulgarny napis „Je**ć PiS”. Polityk poinformował, że sprawa została już zgłoszona policji.

Jego zdaniem za atakiem na jego biuro stoją zwolennicy PO. „Każdy, kto obserwuje, jak wyglądają wiece i spotkania PO widzi, że jest tam pełno agresji. Widocznie ten zwolennik czy zwolennicy PO w ten sposób rozładowali te emocje” – powiedział TVP Info – „Niech PO pokaże program, a nie mówi agresją na swoich wiecach. To powoduje, że ich zwolennicy atakują biura posłów czy senatorów PiS. To po prostu niewyobrażalne”.

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP Info Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij