Najnowsze wiadomości ze świata

Z mieszkania dochodziły przeraźliwe wrzaski. Policjanci, którzy interweniowali, osłupieli, gdy zobaczyli, co było ich źródłem

Funkcjonariusze policji zostali wezwani do jednego z mieszkań w Limelette w centralnej Belgii, po tym jak sąsiedzi usłyszeli przeraźliwe wrzaski, informuje w poniedziałek dziennik „Het Laatste Nieuws”. Po przybyciu na miejsce okazało się, że był to fałszywy alarm wywołany przez papugę.

Gazeta podała, że po godzinie 22:00 w niedzielny wieczór sąsiedzi jednego z mieszkań przy Avenue des Sorbiers w Limelette usłyszeli głośne wrzaski. Przekonani, że mają do czynienia z awanturą domową, natychmiast wezwali policję.„Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mieszkańcy nie ukrywali zdziwienia” – czytamy w „HLN”. Okazało się, że źródłem dźwięku była nie katowana ofiara, lecz domowa papuga. „Ptak głośnio skrzeczy, kiedy jest zdenerwowany” – podsumował dziennik.

Źródło: PAP Autor: Andrzej Pawluszek
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Polecane artykuły

0 0

“Willkommenskultur 2.0+ to droga donikąd”

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij