Najnowsze wiadomości z kraju

Wypadek z udziałem pojazdu wojskowego. Wypadł z drogi i się przewrócił

W piątek doszło do wypadku drogowego, w którym udział brał pojazd wojskowy. Samochód wypadł z drogi i przewrócił się, a poszkodowany został jeden z żołnierzy.

Stacja RMF FM poinformowała, że na zjeździe z drogi krajowej nr 50 na autostradę A2 w pobliżu miejscowości Arynów nieopodal Mińska Mazowieckiego, doszło do kolizji z udziałem pojazdu wojskowego. Doniesienia potwierdziła już Żandarmeria Wojskowa.

Doszło do kolizji drogowej z udziałem pojazdu wojskowego, który na łuku drogi opuścił pas ruchu i się przewrócił – oświadczył mjr Tomasz Wiktorowicz z mazowieckiego oddziału Żandarmerii Wojskowej w Warszawie.

Nieoficjalne doniesienia mówiły o jednym rannym żołnierzu, który w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Jak informuje portal interia, okazało się, że stan poszkodowanego mężczyzny nie wymagał hospitalizacji.

Na miejsce zdarzenia skierowano specjalistyczny sprzęt, który pomógł w podniesieniu wojskowego pojazdu.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM/interia Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij