Najnowsze wiadomości z kraju

Wypadek podczas burzy. Przydrożne drzewo spadło na jadący samochód

W województwie kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego wypadku podczas burzy. Przydrożne drzewo spadło na jadący samochód.

W weekend w całej Polsce miały miejsce gwałtowne burze. Od soboty rano strażacy interweniowali z ich powodu ponad 900 razy. Najgorsza sytuacja była w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim. Większość interwencji polegała na usuwaniu powalonych drzew i wypompowywaniu wody z zalanych budynków i ulic.

Burze spowodowały też tragedię w Gołuszycach (woj. kujawsko-pomorskie). Silny wiatr złamał tam potężne drzewo, które rosło przy drodze powiatowej nr 1277. Drzewo przewróciło się na jadący nią samochód osobowy, którym podróżowały cztery osoby.

Na miejsce wysłano pięć zastępów straży pożarnej, a także cztery karetki pogotowia. Niestety jednego z pasażerów samochodu nie udało się uratować. Trzy pozostałe osoby odwieziono do szpitala. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Polsat News Autor: WM
Fot. OSP Wałdowo

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij