Najnowsze wiadomości z kraju

Wypadek amerykańskich żołnierzy w Polsce. Dwie osoby w szpitalu

W piątek w miejscowości Żyrów w okolicach Grójca doszło do wypadku z udziałem pojazdu wojskowego. Jadący nim amerykańscy żołnierze opuścili kolumnę, wypadli z drogi, a następnie uderzyli pojazdem w przepust.

Jak informuje Polsat News, pojazdami jadącymi w kolumnie kierowali amerykańscy żołnierze. Przejeżdżając przez miejscowość Żyrów niedaleko Grójca, jeden z nich opuścił pas ruchu i uderzył w przepust.

Jak przekazał mjr Tomasz Wiktorowicz z Żandarmerii Wojskowej, w zdarzeniu udział brały dwie osoby, które znajdowały się w pojeździe. Trafili oni do szpitala w Grójcu i Radomiu, gdzie została im udzielona pomoc i przeprowadzane są badania. Według informacji, które przekazuje Wirtualna Polska, poszkodowani mają 21 i 22 lata. Portal ustalił, że jeden z rannych ma uraz ręki.

Pojazd, którym jechali amerykańscy żołnierze, nie został mocno zniszczony. Mjr Wiktorowicz zapewnia, że kierujący pojazdem był trzeźwy, a okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione.

Do wypadku z udziałem pojazdu wojskowego doszło także w czwartek. W Szczecinie zderzyły się pojazdy, którymi jechali brytyjscy żołnierze. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło pięcioro z nich.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay/zdj. ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij