Najnowsze wiadomości ze świata

Wygłodniały jeleń przyszedł na targ, najadł się i wrócił w góry

Wygłodniały jeleń przyszedł w piątek na targ w górskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo na północy Włoch, co udokumentowano na zdjęciach opublikowanych w mediach. Nakarmili go właściciele straganów z warzywami. Najedzone zwierzę wróciło w góry.

Pokaźnej wielkości jeleń był największą atrakcją dnia targowego w popularnym górskim ośrodku sportów zimowych.

Bez najmniejszego strachu zwierzę weszło w poszukiwaniu jedzenia między stragany, fotografowane przez zdumionych klientów. Jeleń nie spowodował żadnych strat i został nakarmiony przez właścicieli straganów, po czym spokojnie ruszył w drogę powrotną do lasu.

To kolejny przykład takiej wizyty w Cortina d’Ampezzo. Ostatnio szukający ciepła i jadła jeleń wszedł do obory, gdzie były krowy, osły i kury.

Kilka lat temu sensację wywołał tam jeleń, który przyszedł do butiku w centrum miejscowości. Wśród wieszaków z kreacjami wyglądał wyjątkowo kuriozalnie, bo jego rogi obwieszone były liśćmi.

Źródło: PAP Autor: PAP
Fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij