Najnowsze wiadomości z kraju

Wybuch gazu we wrocławskiej kamienicy. Jest ofiara śmiertelna

W piątek doszło do wybuchu gazu w kamienicy przy ul. Worcella we Wrocławiu. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. Z budynku ewakuowano 25 osób.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek po godz. 17. Wybuch gazu nastąpił w mieszkaniu na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku przy ul. Worcella we Wrocławiu.

Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 59-letni mieszkaniec lokalu, w którym doszło do wybuchu – poinformował młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Funkcjonariusz przekazał także, że z budynku ewakuowano łącznie 25 osób, z których nikt nie odniósł obrażeń.

Przedstawiciel policji wyjaśnił również, że inspektor nadzoru budowlanego, który pojawił się na miejscu zdarzenia, zdecydował o wyłączeniu budynku z użytkowania. W zaistniałej sytuacji mieszkańcom zaoferowano lokale zastępcze.

Przyczyny wybuchu badają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Źródło: stefczyk.info/na podst.tvp.info Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij