Najnowsze wiadomości z kraju

Wszyscy żyjący prezydenci Polski zaszczepią się razem przeciw Covid?

Jestem gotów zaszczepić się z prezydentem Andrzejem Dudą oraz z byłymi prezydentami Bronisławem Komorowskim i Lechem Wałęsą – powiedział “Super Expressowi” były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem taka akcja mogłaby zmniejszyć lęk tych, którzy obawiają się szczepienia.

“SE” informuje, że Kwaśniewski namawia prezydentów do wspólnej akcji zaszczepienia się na koronawirusa. “Dajmy dobry przykład i zaszczepmy się razem. Taka akcja propagująca szczepienie spowoduje być może, że osoby, które obawiają się szczepionki może mniej będą się bały” – wyjaśnił, cytowany przez gazetę.

“Trzeba się szczepić, bo to jest jedyna szansa, abyśmy z tej pandemii koronawirusa wyszli. Dlatego jestem gotów zaszczepić się z Andrzejem Dudą, Bronisławem Komorowskim i Lechem Wałęsą” – powiedział “Super Expressowi”.

Akcja ma szanse powodzenia, bo gotowość do szczepień wcześniej wyraził już Andrzej Duda, a Lech Wałęsa zapowiedział, że także planuje zaszczepić się przeciw wirusowi.

Jak donosi “Super Express”  były prezydent “szczerze przyznaje, że nosi maseczkę, a na koronawirusa na pewno się zaszczepi”. “Chcę jeszcze trochę pożyć. I zaszczepię się na koronawirusa, bo chcę jeszcze trochę popracować i wyprowadzić Polskę na dobre tory. Jeszcze chciałbym troszeczkę popracować i jeśli jest taka wola nieba, to z nią się zawsze zgodzić trzeba” – powiedział “Super Expressowi” Wałęsa.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij