Publicystyka

Wściekły atak “Wyborczej” na hospicja perinatalne. Mocna riposta Ziemkiewicza: “Tę całą szczujnię Michnika posłać w pi**u”

Na łamach “Gazety Wyborczej” ukazał się artykuł uderzający w plakaty dotyczące hospicjów perinatalnych. Na publikację redakcji z ul. Czerskiej w mocnych słowach zareagował znany dziennikarz Rafał Ziemkiewicz.

Wspomniane plakaty przedstawiające obraz dziecka w sercu widnieją na ulicach polskich miast już od kilku miesięcy. Jak się okazuje cała kampania wywołała ogromne oburzenie w lewicy, w szczególności wśród zwolenników liberalizacji prawa do aborcji. Najbardziej widoczne było to podczas ostatnich manifestacji Strajku Kobiet, którego uczestnicy niejednokrotnie dopuszczali się aktów wandalizmu, próbując zniszczyć wspomniane plakaty.

W ostatnim czasie pojawiły się również oskarżenia pod adresem organizatorów całego przedsięwzięcia dotyczące jej kosztów. Zarzuty te powieliła “Gazeta Wyborcza”.

Kampania z płodami, która zalała polskie miasta, kosztowała grube miliony. Można by za nie wyżywić tysiące głodnych dzieci – czytamy na stronie internetowej “GW”. Zdaniem autorki materiału, Karoliny Kozakiewicz, pieniądze wydane na rzecz akcji wystarczyłyby na “roczne dożywienie 4655 dzieci albo 1868 wózków dla chorych z mózgowym porażeniem dziecięcym”.

Na artykuł “Gazety Wyborczej” zareagował Rafał Ziemkiewicz. Prawicowy publicysta nie szczędził ostrych słów pod adresem redakcji.

-A ileż głodnych dzieci można by wyżywić, gdyby tę całą szczujnię Michnika posłać w p***u , kina, bilbordy i nieruchomości sprzedać na licytacji, kasę zamiast na pensje i zusy propagandystów przeznaczyć na zakup mleka w proszku… Całe słupskie i jeszcze pół Afryki by się najadło! – czytamy we wpisie dziennikarza.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij