Najnowsze wiadomości ze świata

Właściciel sklepu rozwścieczył lewicę “transfobicznym” transparentem

Właściciel małego sklepu w amerykańskim mieście Aberdeen wywołał wściekłość lewicy „transfobicznym” transparentem. Nagranie jego konfrontacji z transpłciowym samorządowcem stało się hitem internetu.

Don Sucher jest właścicielem sklepu sprzedającego towary związane z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jakiś czas temu wywiesił w środku swojego sklepu transparent z napisem „Jeśli masz fi**a, to nie jesteś laską”. To z kolei nie spodobało się transpłciowemu radnemu Tiesie Meskis.

W środę Meskis przyszedł do sklepu aby skonfrontować się z właścicielem. Ten od razu go rozpoznał i powiedział mu, że jest radnym w ich mieście, na co Meskis odparł, że jest radną. Pomiędzy oboma mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której Sucher powiedział, że „transpłciowe kobiety to mężczyźni” i że Meskis przynosi wstyd radzie miejskiej.

Cała kłótnia została nagrana telefonem komórkowym, nagranie zostało opublikowane przez Meskisa w mediach społecznościowych. Polityk twierdzi, że chciał w ten sposób ostrzec przed nim okolicznych mieszkańców. Samo nagranie błyskawicznie jednak zdobyło popularność na całym świecie. Zdaniem Suchera świadczy to, że ludzie na całym świecie mają już dosyć gender i jego kłótnia przypadkiem stała się zapalnikiem.

Działanie Suchera oburzyło okoliczną lewicę, która postanowiła zorganizować protest przed jego sklepem w sobotę. Wcześniej jednak zebrali się przed nim jego zwolennicy i lewicowcy nie odważyli się podejść, ich demonstracja miała miejsce przecznicę dalej. Jego kłopoty jednak jeszcze się nie skończyły – do internetu trafił bowiem jego domowy adres a lewicowcy nawołują do aktów wandalizmu w jego sklepie.

Źródło: Stefczyk.info na podst. KOMO News Autor: WM
Fot. Screen z Youtube

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij