Publicystyka

Winnicki odpowiada na insynuacje Staszewskiego. “Pilnuj tyłów”

– Nie ma filmu bo nie było sytuacji, którą insynuujesz. Ale możesz za to odp. przed sądem. Lekarze wprawdzie kazali mi w leczeniu kardio, wątroby, cukru, cholesterolu i wrzodów żołądka odstawić działalność i tt ale współpracownicy zbierają mat. dowodowy. Także, pilnuj tyłów. Bez odbioru – napisał na Twitterze Robert Winnicki, były lider Konfederacji.

Odpowiedź polityka to reakcja na pytania i insynuacje, które pojawiły się w mediach społecznościowych po wpisach Barta Staszewskiego. Lewicowy aktywista sugerował na Twitterze, że istnieje film, który ma kompromitować polityków Konfederacji.

–  Jak widać na filmie Konfederacja umie się dobrze bawić i gejowskie czułości im nie straszne. Wiec po co ta udawana wrogość? Tęcza to nie wstyd chłopaki – napisał na Twitterze Staszewski.

– Panie @RobertWinnicki czy potwierdza Pan autentyczność filmu, który zaczął krążyć w sieci? Jak Pan się do niego odniesie? To już jest sprawa publiczna – dopytywał Winnickiego.

Polityk odniósł się do sytuacji i napisał, że nie ma filmu, bo nie było “sytuacji, którą insynuujesz”

– (…) Ale możesz za to odp. przed sądem. Lekarze wprawdzie kazali mi w leczeniu kardio, wątroby, cukru, cholesterolu i wrzodów żołądka odstawić działalność i tt ale współpracownicy zbierają mat. dowodowy. Także, pilnuj tyłów. Bez odbioru – dodał.

 

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij