Rozrywka

Wieniawa nie zostawiła suchej nitki na polskich artystach. Padły bardzo mocne słowa

Julia Wieniawa choć nie stroni od bankietów, oficjalnych rautów i całego show-biznesowego blichtru, zdaje się nie mieć najlepszego zdania o swoich znajomych “po fachu”. W rozmowie z Maksem Behrem w programie „Zza Kulis” na antenie ChillZet wypowiedziała się o nich w dość ostrych słowach.

Podczas godzinnego wywiadu prowadzący pytał aktorkę m.in. o jej karierę sceniczną i muzyczną, życie osobiste, a także o relacje jakie panują między polskimi gwiazdami. Aktorka, która chwilę wcześniej mówiła o tym, że nie wyobraża sobie innego życia i że artyści to ludzie o innych, bardziej wrażliwych duszach, w końcu jednak zdobyła się na nieoczekiwaną szczerość.

– Nie przyjaźnię się za bardzo z ludźmi z show-biznesu, bo jest zepsuty i odklejony… Ci ludzie są naprawdę niektórzy odklejeni od rzeczywistości. Nie mówię o wszystkich, ale czasami, jak patrzę na te osoby, które wychodzą na ścianki, to sobie myślę „naprawdę to są odklejeńcy”. Życzę im tego, żeby czasem zeszli na ziemię – wypaliła gwiazda.

Choć opinia, którą podzieliła się Wieniawa, dla wielu “normalsów”, jak nazwała pozostałą cześć społeczeństwa najbardziej rozchwytywana polska aktorka, to “oczywista oczywistość”, to jednak nieczęsto zdarza się, by podzielały ją także “osoby ze środowiska”. Ciekawe, czy za tę szczerość młodą gwiazdę czeka koleżeński ostracyzm?

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij